Urząd Gminy Wyryki

Wyryki-Połód 154, 22-205 Wyryki
Nr telefonu: 82 59 13 003
Nr faxu: 82 59 13 106
e-mail - sekretariat@wyryki.eu

Urząd czynny:
pon.      w godz. 7.00 - 15.00
wt.         w godz. 7.30 - 15.30
śr. - pt.  w godz. 7.00 - 15.00

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Wyryki

Aktualności

Rajd szlakiem Bitwy Warszawskiej
28 września 2020

Zapraszamy na rajd tematyczny szlakiem Bitwy Warszawskiej 1920 r. na Ziemi Włodawskiej.

» czytaj wiecej

Powszechny Spis Rolny 2020
23 września 2020

Od początku września do 30 listopada br. trwa w całej Polsce Powszechny Spis Rolny – najważniejsze badanie statystyczne w tym roku. Spisy rolne odbywają się co 10 lat i obejmują wszystkie gospodarstwa rolne w Polsce. Łącznie spisowi podlega ok.1,5 mln gospodarstw rolnych, z tego w województwie lubelskim ponad 190 tys.

» czytaj wiecej

Scalanie gruntów - film promocyjny
18 września 2020

Zachęcamy do zapoznania się z filmem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który przybliża społeczności zamieszkałej na terenach wiejskich tematykę scalania gruntów oraz korzyści wynikające z realizacji scaleń. Jednocześnie zachęca do przystąpienia do Programu Prac Scaleniowych.

» czytaj wiecej

BEZPŁATNE WARSZTATY „Akademia Liderów Ligi NGO’s”
16 września 2020

Zaproszenie do programu „Akademia Liderów Ligi NGO’s”. Program ten ma na celu podniesienie poziomu wiedzy oraz świadomości w zakresie 3 sektora.

» czytaj wiecej

Ogłoszenia o ustnych przetargach nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości
10 września 2020

Wójt Gminy Wyryki, ogłasza ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Wyryki, położonych w miejscowościach: Suchawa, Zahajki-Kolonia, Wyryki-Kolonia oraz Wyryki-Połód.

» czytaj wiecej

Projekt „Pod biało-czerwoną”
28 sierpnia 2020

Wszystkich mieszkańców Gminy Wyryki zachęcamy do udziału w akcji „Pod Biało-Czerwoną”. Gminy, w których mieszkańcy zbiorą odpowiednią liczbę podpisów online na stronie gov.pl/bialoczerwona, otrzymają dotację na zakup masztów i flag oraz ich instalację.

» czytaj wiecej

Powszechny Spis Rolny - stanowisko w urzędzie gminy
27 sierpnia 2020

Gminne Biuro Spisowe informuje, że w Urzędzie Gminy Wyryki funkcjonować będzie wydzielone bezpłatne stanowisko komputerowe do samospisu w Narodowym Spisie Rolnym 2020. Celem funkcjonowania ww. punktu jest umożliwienie realizacji obowiązku spisowego użytkownikom gospodarstw rolnych nieposiadających warunków technicznych do dokonania samospisu.

» czytaj wiecej

Apel do hodowców trzody chlewnej
17 sierpnia 2020

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń oraz pogarszającą się sytuacja z tym związaną w województwie lubelskim, Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie przekazuje ulotkę informacyjną oraz apel Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii dla hodowców trzody chlewnej.

» czytaj wiecej

Konkurs Fotograficzny „Gmina Wyryki. Podoba mi się”
14 sierpnia 2020

Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrykach oraz Gmina Wyryki zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Gmina Wyryki. Podoba mi się”.

» czytaj wiecej